News

Karate Zipangu Pelt

Okinawa Goju Ryu Karate Do Kyokai

NIEUWS

 

Meerdere foto's en fotoalbums kan u altijd terug vinden op onze facebook pagina.

 

Uitslagen Belgisch OGKK Kampioenschap

Kata

Theunissen Fiene 1ste plaats preminiemen

Schepers Isabelle 1ste plaats kadetten

Pot Sander 1ste plaats Miniemen

Darghal Rana 2de plaats preminiemen

Reyners Emma 2de plaats pupillen

Meurs Wout 2de plaats pupillen

Reyners Daan 2de plaats preminiemen


Kumite

Pot Sander 1ste plaats Miniemen

Apers Laura: 2de plaats Senioren

Reyners Daan: 2de plaats Preminiemen

Sevens Tom: 3de plaats Senioren 35+

Kata Team 

Pot Sander, Schepers Isabelle, Berkvens Lander 

1ste plaats Team -16 jaar

Belgisch OGKK kampioenschap 20/10/19

 

Deelnemers: Reyners Emma, Theunissen Fiene, Darghal Rana, Schepers Isabelle, Apers Laura, Meurs Wout, Meurs Jef, Reyners Daan, Pot Sander, Berkvens Lander, Sevens Tom,


In het weekend van 18/19 en 20 Oktober werd Sensei Onaga (10th Dan Director OGKK Europe) uitgenodigd voor het verzorgen van de jaarlijkse herfststage.  Na drie dagen trainen vond op zondag het 1ste Belgisch OGKK Karate Kampioenschap plaats in Koersel en het werd een topdag voor Zipangu Pelt.

Uitslagen Limburgs Kampioenschap

Kata

Meurs Wout 1ste plaats Prepulillen

Claes Yarne 2de plaats Senioren

Kumite

Claes Senne 1ste plaats Miniemen

Pot Sander 1ste plaats Preminiemen

Claes Yarne: 2de plaats Junioren

Reyners Daan: 3de plaats Preminiemen

Limburgs Kampioenschap in Lommel

 

Deelnemers Shoto Cup: Reyners Kato, Reyners Emma, Theunissen Fiene, Schepers Isabelle, Meurs Wout, Paredis Jetze, Reyners Daan, Vangerven Warre, Zandijk Corné, Meurs Wout, Pot Sander, Claes Senne, Claes Yarne

Veel Succes iedereen !!!

Belgisch Kampioenschap Luik & Shoto Cup Ham

 

Deelnemers BK: Michiels Hanne & Claes Yarne

Deelnemers Shoto Cup: Theunissen Fiene, Darghal Rana, Schepers Isabelle, Zandijk Corné, Reyners Daan, Claes Senne, Claes Yarne

Veel Succes iedereen !!!

Uitslagen Shoto United Cup

Kata

Schepers Isabelle 3de plaats Kadetten

Claes Yarne 3de plaats Senioren

Kumite

Claes Senne 2de plaats Preminiemen

Claes Yarne 1ste plaats Senioren

Uitslagen Belgisch Kampioenschap

Kata

Claes Yarne 5de plaats Junioren

Kumite

Claes Yarne 3ste plaats Junioren

Michiels hanne 1ste plaats Senioren -55kg

Vlaams Kampioenschap & Teslo Cup 2019

 

Deelnemers Vlaams kampioenschap: Pot Sander, Schepers Isabelle, Claes Yarne, Michiels Hanne

Deelnemers Teslo Cup: Dobriansky Timur, Meurs Wout, Meurs Jef, Claes Senne, Vangerven Warre, Theunissen Fiene, Darghal Rana, Reyners Emma , Reyners Daan 

Veel succes iedereen.

Vlaams Kampioenschap

Michiels Hanne: Vlaams kampioen Kumite Senioren Dames

Claes yarne: Vice Vlaams Kampioen Kata Senioren Heren & 3de plaats Kumite Junioren Jongens

Schepers Isabelle: Vice Vlaams kampioen Kata Kadetten Dames

Pot Sander: 3de plaats Kumite Preminiemen Jongens

 

Teslo Cup

1ste plaats voor Claes Senne

2de plaatsen voor Darghal Rana, Reyners Daan

3de plaats voor Reyners Emma

 

Kerst bij Zipangu 

 

Op Vrijdag 21 december 2018 was er weer de jaarlijkse kerstraining met achteraf het gezellig samenzijn met de ouders.  Een succesformule en een leuke afsluiter van het jaar.  

Nationale Selectie voor Hanne

 

Hanne is geselecteerd voor de Nationale selectie voor het WK in Madrid (Spanje).  Zij zal vechten in de -55kg Seniors.  Na Sensei joris is zij de 3de Zipangu met een Nationale selectie.  Proficiat Hanne

Sensei Rik behaalt 6e Dan

 

Met trots kunnen wij schrijven dat onze Sensei zijn 6de Dan heeft gehaald tijdens de Europese OGKK Gasshuku (stage) in Spanje. Voor de technische directe van de OGKK Sensei's uit Okinawa heeft onze Sensei zijn volgende Dan graad behaald.   Proficiat sensei.

Find Us

 

Secretariaat: Vrankenveld 27, 3910 Pelt, Belgium

Dojo: Den Akker, Vrijheidsstraat ZN, 3910 Pelt 

Telephone: +32 478 742 691

Email:joris.zipangu@gmail.com

         rik.renckens@gmail.com

Training Hours

 

Kinderen (+6jaar)

Dinsdag & Vrijdag 18.00 - 19.00 uur

Jeugd (+14 jaar) & Volwassenen

Dinsdag & Vrijdag 19.00 -20.30 uur

Wedstrijdteam

Dinsdag 18.00 - 19.00 uur

 

Copyright © All Rights Reserved